Login
02. May 2024 17:15:13
Google Translate

Najnovšie články

Zmena vzhľadu
Zmeniť na:

Meniny

Dnes má sviatok

Čítať tému
» Návody » StEvO fórum
 Vytlačiť tému
Aký pridať návod?
stevooo
Sem píšte návrhy, s čím potrebujete pomôcť. Keď to bude v mojich silách. Tak sa s tým, popasujemSmile
Upravil stevooo dňa 26. March 2010 21:16:51
Zdieľať tento príspevok:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Twitter Yahoo
 
www.stevooo.atknet.sk
danoi
Ahoj, chcem sa opytat. Kupil som si router Air live wn-200r ale nikde v nastaveniach neviem najst podporovanie multicastu, aby mi isla vysoka kvalita programov v antik virtual stb. Tento router som kupoval prave koli tomu, ze to ma podporovat (informacia od predajcu). Presiel som aj antik forum a nic som tam o tomto routri nenasiel. Keby si mi vedel pomoct co presne tam treba nastavit bol by som ti vdacny. Smile vopred dakujem
Zdieľať tento príspevok:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Twitter Yahoo
 
stevooo
danoi napísal:
Ahoj, chcem sa opytat. Kupil som si router Air live wn-200r ale nikde v nastaveniach neviem najst podporovanie multicastu, aby mi isla vysoka kvalita programov v antik virtual stb. Tento router som kupoval prave koli tomu, ze to ma podporovat (informacia od predajcu). Presiel som aj antik forum a nic som tam o tomto routri nenasiel. Keby si mi vedel pomoct co presne tam treba nastavit bol by som ti vdacny. Smile vopred dakujem


Ospravedlnujem sa. Nepozeral som na forum. Nikto tu bezne nepise:-) Bohuzial neviem zistit nikde ani na stranke vyrobcu, ci podporuje multicast. Ak chces Tak najprv stiahni najnovsi firmware zo stranky vyrobcu http://www.airliv...8726600496 WN-200R, Firmware Version 1007, Fixed the 1.005 wireless site survey issue in station mode., 2010/12/03 Prihlas sa do routra a najdi polozku Firmware Upgrade a ak najdes po aktualizacii v menu polozku multicast, alebo IGMP tak mas podporu v routri.
Zdieľať tento príspevok:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Twitter Yahoo
 
www.stevooo.atknet.sk
peter512
ako dostat javu do fonu ?
Zdieľať tento príspevok:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Twitter Yahoo
 
stevooo
peter512 napísal:

ako dostat javu do fonu ?


Javu do android telefónu nedostaneš, ale skús tento program by ti mal spúšťať java aplikácie http://www.netmit...signed.apk
Zdieľať tento príspevok:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Twitter Yahoo
 
www.stevooo.atknet.sk

Sociálne siete: Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Twitter Yahoo
Facebook 'Páči sa mi to':


Prejdite na fórum: